مجله آرایشی و زیبایی

بهترین رژ لب برای سفید نشان دادن دندان ها

آشنایی با رژ لب های مختلف را برای سفید نشان دادن دندانها

بهترین رژلب برای سفید نشان دادن دندان ها چه رنگیست؟ از چه رنگ رژلبی استفاده کنیم تا سفیدی دندان مشخص باشد؟ در این مقاله قصد داریم به ترفندی که برای زیبایی لب ها و دندان های شماست بپردازیم و آن ترفند سفیدتر کردن دندان با رژلب است.

رژلب نقش مؤثری در زیبایی چهره دارد. علاوه بر اینکه می توانید با استفاده از رژ لب زیبایی خود را چندین برابر کنید، سفید نشان دادن دندان ها نیز موجب زیبایی مضاعف شما خواهد شد که نکته آن تنها انتخاب نوع رنگ رژلب برای روشن تر نشان دادن دندان است. پس همراه مجله آرایشی و زیبایی دکتر فارمو باشید تا بدانیم کدام رنگ رژلب دندان ها را سفیدتر می کند. در ادامه 7 رژ لب شگفت انگیز را به شما معرفی خواهیم کرد.

کدام رژلب دندانها را سفید می کند؟

به اصل موضوع یعنی معرفی بهترین رژلب ها برای سفید نشون دادن دندان ها می رویم. به طور کلی رنگ های تیره مانند رژلب قرمز تیره، رژ لب سیاه، رژ لب تمشکی، رژلب‌های بنفش تیره، رژ لب‌های فیروزه‌ای، موجب سفید نشان دادن دندانهای شما می شوند.

این قسمت را از دست ندهید و با این ترفند خیلی ساده جلوه بیشتری به چهره خود بدهید. روش های زیادی برای سفید کردن دندان وجود دارد که پر هزینه و زمانبر هستند. اما به همین راحتی و حتی با یک آرایش ساده می توانیم به این هدف دست پیدا کنیم که البته قطعاً تأثیر و نتیجه دلخواه را برای ما نخواهد داشت! همراه ما باشید تا بفهمیم برای سفیدتر نشان دادن دندان ها از چه رنگ رژ لبی استفاده کنیم؟

رژلب بنفش تیره

رژلب‌های بنفش تیره دارای پیگمنت‌های (یک ماده رنگی است برای رنگ‌دهی) آبی و بنفش هستند که می‌توانند باعث ایجاد تضاد با رنگ زرد دندان‌ها شوند و آنها را سفید تر نمشان دهد. این رنگ‌ها به خوبی می‌توانند رنگ زرد دندان را پنهان کنند و دندان‌ها را سفیدتر نشان دهند.

رژلب بنفش تیره برای سفید نشون دادن دندان
رژلب بنفش تیره

رژ لب فیروزه ای

رژ لب‌های فیروزه‌ای به دلیل داشتن رنگ آبی در ترکیبات خود، ممکن است باعث شوند تا دندان‌ها سفیدتر به نظر برسند. چون رنگ آبی، رنگی است که با رنگ زرد دندان‌ها در تضاد است و با کاهش کنتراست رنگی میان دندان‌ها و لب‌ها، به سفید نشان دادن دندانها با رژلب فیروزه ای کمک می‌کند.

علاوه بر روشن کردن دندان ها، وجود رنگ آبی در رژ لب‌ها ممکن است باعث افزایش روشنایی پوست صورت شود که نیز می‌تواند به نظر رسیدن دندان‌ها سفیدتر کمک کند. اگر پوست سفید یا روشنی دارید، رژلب برای پوست روشن و سفید را در فارمو بخوانید.

رژ لب فیروزه ای
رژ لب فیروزه ای

رژ لب ارغوانی

بهترین رژ لب برای سفید کردن دندان رژلب ارغوانی است. رنگ ارغوانی یکی از رنگ‌های صورتی تیره است که معمولاً برای ایجاد تضاد با رنگ پوست و لب‌ها استفاده می‌شود. این رنگ به دلیل شدت و جذابیتش، معمولاً در میان برندهای مختلف رژلب بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای نمایش دادن سفیدی دندانها می توانید از این تناژ رنگی استفاده کنید. رنگ هایی که پایه آنها آبی و بنفش استف انتخاب مناسبی برای این کار هستند.

رژ لب ارغوانی
رژ لب ارغوانی

رژ لب نود

از دیگر رژلب هایی که دندان ها را سفید تر جلوه می دهد، رژلب رنگ نود است. رنگ نود (nude) یکی از رنگ‌هایی است که به تمامی تناژ‌های پوستی سازگاری دارد. استفاده از رژلب رنگ نود، به خصوص برای افرادی که لب‌های نازکی دارند، گزینه بسیار مناسبی است. این رنگ می‌تواند لب‌ها را برجسته‌تر نشان داده و آن‌ها را به نظر پرشکوه‌تر و جذاب‌تر بیاورد. پس با یک تیر دو نشان می زنید!

رژ لب نود
رژ لب نود

رژلب قرمز تیره

رژ لب تیره نیز یکی دیگر از انواع رژ لب برای نمایش دادن سفیدی دندان است. به طور کلی رنگ هایی که با رنگ سفید در تضاد هستند، می توانند به جلوه هر چه بهتر رنگ دادن و سفیدی آن کمک کنند. رنگ قرمز تیره یک رنگ فوق العاده جذاب است. رنگ قرمزی که پایه های رنگی آن آبی و بنفش باشند، بهترین میزان تأثیر را برای نشان دادن سفیدی دندان خواهند داشت.

از آنجا که رنگ آبی که می تواند یکی از پایه های رژلب قرمز تیره باشد، در مقابل رنگ زرد قرار دارد؛ در نتیجه به خوبی رنگ زرد دندان ها را پوشش می دهد.

رژلب قرمز تیره برای سفید نشون دادن دندان
رژلب قرمز تیره

رژلب تمشکی

کدام رژلب دندان‌ ها را سفید تر نشان می‌دهد؟ رژ لب تمشکی قطعاً یکی از این رژلب ها است. رنگ تمشکی یکی از رنگ‌های صورتی تیره است که بین رنگ‌های صورتی، ریسک کمتری در زردتر نشان دادن رنگ دندان‌ها دارد. پس انتخاب دیگر شما برای سفید جلوه دادن دندان ها با رژلب، رنگ تمشکی خواهد بود.

این به دلیل این است که سایه‌های تیره تر رنگ تمشکی، دارای ته رنگ و پایه آبی هستند که می‌توانند با تضاد با رنگ زرد دندان‌ها، به دندان‌ها رنگ روشن‌تری ببخشند. (همانطور که در مورد رژلب قرمز توضیح دادیم)

رژلب تمشکی
رژلب تمشکی

رژلب صورتی فوشیا

رژ لب فوشیا رنگ جذابی برای سفید کردن دندان ها بدون عمل جراحی است. رنگ فوشیا، بنفش متمایل به قرمز روشن است. این رنگ در مرز بین بنفش و صورتی قرار دارد.

این رنگ باعث کاهش کنتراست رنگی بین دندان‌ها و لب‌ها می‌شود و دندان ها سفید تر به نظر می آیند.

توجه کنید که رنگ صورتی با تناژ گرم را استفاده نکنید، زیرا این رنگ ممکن است باعث نشان دادن زردی دندان‌ها شود و نتیجه دلخواه شما نباشد.

رژلب صورتی فوشیا
رژلب صورتی فوشیا

پاسخ کوتاه به پرسش:

بهترین رنگ رژ برای سفید نشان دادن دندان‌ها چه رنگیست؟

  1. رژ لب فوشیا
  2. رژ تمشکی
  3. قرمز تیره
  4. رژلب ارغوانی
  5.  فیرزه ای
  6. رژلب نود
  7. بنفش تیره

و به طور کلی هر رژی که رنگ متضاد و تیره با دندان داشته باشد می تواند باعث نشان دادن بیشتر سفیدی دندان شود. در مقاله ای جدا رژ لب مناسب پوست گندمی و سبزه را توضیح داده ایم که می تواندی آن را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فارمو

دکتر فارمو مجموعه ای از متخصصان زیبایی و تندرستی، با سال ها تجربه‌ در زمینه های سلامت پوست و مو، رژیم درمانی، آرایشی و عمل‌های زیبایی است. ما به طور کامل با نیازهای مخاطبان خود آشنا هستیم و با به کارگیری علم روز، روش‌های مدرن و ابزارهای پیشرفته، به مراجعین خود کمک می‌کنیم تا بدنی سالم و ظاهری جذاب داشته باشند. هدف ما ایجاد آگاهی از طریق اطلاعات صحیح و بروز است تا ضمن فراهم آوردن تجربه‌ی مثبت و دلنشین، پرسش ها و چالش های شما را نیز رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا