آرایش مو

مدل موی پسرانه و مردانه شیک و جذاب – جدیدترین مدل ها

بهترین مدل های موی پسرانه و مردانه

فرم و حالت موها نقش بسیار مهمی در استایل شخص دارد، مدل موی مردانه نشان دهنده ترندهای فرهنگی و شخصیت فردی است. زمانی که صحبت از استایل شخصی به میان می‌آید همه فکر می‌کنند که منظور نوع لباس پوشیدن است در حالی که اینگونه نیست و در کنار لباس پوشیدن مدل موی فرد، اکسسوری‌های استفاده شده و سایر موارد هم اهمیت بسیاری دارند و باید مورد توجه قرار بگیرد. انتخاب یک مدل موی مناسب با استایل شخص می‌تواند تاثیر بسیاری بر دیدگاه دیگران درباره شما بگذارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع مدل مو پسرانه، مدل مو مردانه، مدل مو پسرانه جدید، نحوه انتخاب مدل مو با توجه به فرم صورت و استایل آشنا کنیم.

مشاهده عناوین مقاله

مدل موی پسرانه و مردانه با توجه به فرم صورت

برای اینکه بتوانید یک مدل موی مناسب را انتخاب کنید پیش از هر چیزی باید نسبت به فرم صورت خود شناخت کافی داشته باشید. فرم‌های صورت به چند نوع گرد، کشیده، بیضی، مربعی و قلبی تقسیم می‌شوند و شناخت آن‌ها کار بسیار ساده و آسانی است. ابتدا باید روبه‌روی آینه قرار بگیرید و موهای خود را دست به سمت عقب بکشید. با دقت به فرم چهره خود نگاه کنید و طول، عرض پیشانی، گونه‌ها و چانه را بررسی کنید.

مدل موی پسرانه و مردانه با توجه به فرم صورت
مدل موی پسرانه و مردانه با توجه به فرم صورت

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت گرد

فرم صورت گرد حالت طبیعی دارد و فاقد زاویه است به همین دلیل باید از مدل مویی استفاده کنید که صورت را زاویه‌دار نشان داده و به آن فرم دهد. به عنوان مثال می‌توانید موهای کناره سر را کوتاه کنید و قسمت جلوی موها را پوش دهید تا حجم داشته باشد. کسانی که فرم صورتشان گرد است به هیچ عنوان نباید موهای خود را بتراشند. بهترین مدل موی پسرانه و مردانه برای این دسته از افراد کوییف و پمپادور است زیرا در این مدل‌ها اطراف سر خالی می‌شود و فرم صورت را زاویه‌دار نشان می‌دهد.

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت گرد
مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت گرد

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت بیضی یا کشیده

یکی از بهترین فرم‌های صورت برای آقایان، فرم صورت بیضی است. تقریبا همه مدل‌ها با این فرم صورت سازگار هستند و انواع مدل موهای بلند مناسب این فرم صورت است. مدل موی مردانه کلاسیک، مدل مو پسرانه کات باز و غیره از رایج‌ترین مدل‌ها برای کسانی است که فرم صورت بیضی شکل دارند.

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت بیضی
مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت بیضی

 

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت مربعی

در این مدل فرم صورت فک حالت کشیده و زاویه‌داری دارد به همین دلیل مدل مویی که انتخاب می‌کنید باید یک آندرکات قوی داشته باشد تا این فرم صورت را به خوبی نشان دهد. برای این فرم صورت از هر مدل مو پسرانه‌ می‌توانید استفاده کنید اما از انتخاب موهای کوتاه، خودداری کنید. خرد کردن لایه‌های رویی مو و فرق کج یک گزینه مناسب برای مدل مو مردانه است.

 

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت مربعی
مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت مربعی

 

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت مستطیل

افرادی که فرم صورت آهن‌ها مستطیل است نباید با انتخاب یک مدل اشتباه فرم صورت خود را کشیده‌تر نشان دهند. مدل موی پمپادور برای این افراد گزینه مناسبی نیست و بهتر است از مدل‌های دیگری استفاده کنید. مدل موهایی که فاصله پیشانی را کم می‌کنند و موهای بلند اطراف سر بهترین مدل برای کسانی است که فرم صورت مستطیلی دارند.

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت قلبی

برای انتخاب مدل مو مردانه برای کسانی که فرم صورت آن‌ها قلبی است باید مدل مویی را انتخاب کنید که عرض صورت را در قسمت بالا و پایین متعادل کند. در این فرم صورت چانه نباید باریک شود به همین دلیل از خط ریش بلند یا ته ریش استفاده کنید. بهترین مدل موی پسرانه برای این دسته افراد موهایی با قد کوتاه و متوسط است، در زمان انتخاب مدل مو برای صورت قلبی به دو مورد مهم توجه کنید: موها را نباید خیلی کوتاه کنید و حجم موهای روی سر را با قیچی پیتاژ یا هر ابزار مناسب دیگری کم کنید.

مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت قلبی
مدل موی پسرانه و مردانه برای صورت قلبی

پرطرفدارترین مدل موی پسرانه در سال 2024

هزاران مدل مو پسرانه وجود دارد که با فرم صورت شما سازگار است، اما اگر می‌خواهید به روز باشید باید به دنبال پرطرفدارترین و مدل مو پسرانه ترند در سال 2024 باشید که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

مدل مو پسرانه اسپرت

مدل مو براش آپ (brush up): این مدل مو مخصوص ورزشکاران است و به عنوان مدل موی اسپرت شناخته می‌شود. در این مدل موهای تمامی نواحی سر با قیچی به صورت یکنواخت کوتاه می‌شود و ظاهری بسیار ساده دارد.

مدل مو براش آپ
مدل موی پسرونه براش آپ

 

مدل موی پسرانه ساده

مدل مو حاشیه‌ای (Fringe): این مدل مو به عنوان یک مدل موی ساده شناخته می‌شود، در این مدل مو پسرانه موهای اطراف سر کمی کوتاه می‌شوند و قسمت روی سر به صورت چتری یا موهای مجعد روی پیشانی را می‌پوشاند.

مدل موی کوتاه پسرانه فرینج
مدل موی کوتاه پسرانه Fringe

 

مدل موی پشت صاف: اگر به دنبال یک مدل صاف و شیک هستید باید مدل موی پشت صاف را انتخاب کنید. در این مدل مو باید با استفاده از یک شانه و حالت دهنده تمامی موها را به سمت عقب هدایت کنید.

مدل موی پشت صاف
مدل موی پشت صاف

مدل مو پسرانه کوتاه

مدل موی نظامی یا ارتشی: یکی از مدل موهایی است که حجم مو را به قدری کم می‌کنند که شما تصور می‌کنید موها با تیغ یا دستگاه موزر تراشیده شده‌ است. این مدل به عنوان کوتاه‌ترین مدل مویی شناخته شده و اندازه موها در مدل موی نظامی حدود نیم سانت است.

مدل موی نظامی یا ارتشی
مدل موی ارتشی مردانه و پسرانه

مدل موی پسرانه بلند

مدل موی اسکیت باز: یکی از مدل موهای بلند و جذاب مدل اسکیت باز است، موهای یک سمت کامل کوتاه می‌شوند و تمامی موها را به سمت مخالف حالت می‌دهند. این مدل مو با وجود اینکه یک مدل موی بلند است اما به هیچ عنوان جلوی چشم را نمی‌پوشاند.

مدل موی اسکیت باز
مدل موی اسکیت باز

 

مدل موهای بلند: کسانی که به موهای بلند علاقه دارند می‌توانند موهای خود را به صورت صاف یا حالت دار و با استفاده از یک کش ببندند. اگر موهای سالم و مرتبی دارید می‌توانید از این مدل موی خاص استفاده کنید.

مدل میو بلند پسرانه
استایل مو بلند پسرانه

مدل موی محو: در مدل موی محو یا سایه روشن موهای کناره سر و پشت سر کوتاه می‌شوند و موهای قسمت روی سر بلند می‌مانند و با کمک حالت دهنده می‌توان شکل و فرم متفاوتی به آن‌ها داد. مدل مو سایه روشن به مدل مو پسرانه ترند تبدیل شده است.

بهترین مدل مو پسرانه
بهترین مدل مو پسرانه محو

مدل مو پسرانه جدید

 مدل موی Buzz Cut: در این مدل مو نواحی اطراف سر کوتاه می‌شود و با استفاده از یک خط ناحیه روی سر را از کناره‌ها جدا می‌کنند. برای جذابیت بیشتر باید مدل ریش نزدیک به مدل مو باشد، این سبک از مدل مو در میان پسران طرفدار بسیاری دارد و به عنوان مدل مو پسرانه جدید شناخته می‌شود.

مدل مو پسرانه کوتاه جدید
مدل مو پسرانه Buzz Cut

پرطرفدارترین مدل موی مردانه در سال 2024

از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه که با هر فرم صورتی سازگار است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدل موی مردانه شیک و ساده

مدل مو ادگار: یکی از بهترین مدل مو مردانه، ادگار است که در آن موهای کناره را کوتاه کرده و موهای روی سر را به سمت جلو هدایت می‌کنند. این مدل مو در عین سادگی بسیار زیباست.

مدل مو ادگار
مدل موی ادگار

 

مدل موی آندرکات: یکی از مدل موهایی که در عین شیک بودن و ساده بودن می‌تواند ظاهری خشن در فرد ایجاد کند، مدل موی آندرکات است. در این مدل مو بین موهای روی سر و کناره‌ها یک خط صاف و سفیدی وجود دارد که هرچه با مهارت بیشتری این خط را ایجاد کنید مدل موی شما جذاب‌تر و تمیزتر خواهد بود.

استایل موی آقایان
استایل موی آقایان مدل آندرکات

مدل مو مردانه کوتاه

مدل موی کلاسیک 2024: این مدل موی کوتاه و پرطرفدار برای موهای مجعد، ضخیم و کم پشت استفاده می‌شود. در مدل مو کوتاه مردانه تمامی موها از قسمت روی سر و کناره‌ها به سمت عقب کشیده می‌شوند. ست کردن این نوع مدل مو با استایل کلاسیک و مردانه بی‌نظیر خواهد بود.

شکل موی مردانه
شکل موی مردانه

 

مدل موی کلاسیک فرانسوی مردانه: این مدل مو کوتاه مردانه شباهت بسیاری به مدل سزار دارد، در این مدل مو موهای پشت سر و کناره‌ها باید کوتاه شوند و مقدار کوتاهی موها به سلیقه فرد بستگی دارد.

مدل موی کلاسیک فرانسوی مردانه
مدل موی کلاسیک فرانسوی مردانه

مدل موی مردانه بلند

مدل مو فرق کج: این مدل مو مردانه برای کسانی استفاده می‌شود که موهای حجیم و پرپشتی دارند.

 

مدل مو مردانه جدید

مدل موی پسرانه زیبا و شیک
مدل موی پسرانه زیبا و شیک فرق کج

 

مدل مو پمپادور: یکی از مدل موهای پرطرفدار مدل مو مردانه، مدل موی پمپادور است. کسانی که موهای پرپشتی دارند می‌توانند از این مدل استفاده کنند. تمامی موها در ناحیه پیشانی به سمت بالا کشیده می‌شود، در واقع هرچه به سمت عقب سر می‌روید باید از حجم موها کاسته شود. موهای اطراف سر هم باید کوتاه شوند و مقدار کوتاهی آن به سلیقه فرد بستگی دارد.

مدل مو پسرانه جدید
مدل مو پمپادور

مدل موی مردانه و پسرانه با توجه به استایل‌های مختلف

هر استایلی با توجه به ویژگی‌ها و مشخصاتی که دارد با مدل موهای خاصی سازگار است و نمی‌توان از تاثیر مدل مو بر تیپ و ظاهر فرد غافل شد. مدل مو مردانه و مدل مو پسرانه باید علاوه بر فرم صورت با توجه به استایل فرد انتخاب شوند. اگر در انتخاب مدل مو مناسب با تیپ و استایل خود دچار سردرگمی شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

مدل موی مردانه استایل رسمی:

استایل رسمی یا مردانه برخلاف سایر استایل‌ها دارای قوانینی است که در صورت رعایت این قوانین می‌توانید یک استایل خیره کننده و جذاب داشته باشید. در این استایل از لباس‌های رسمی و شیک استفاده می‌کنند و این پوشش مخصوص جلسات و محافل رسمی است. بهترین مدل مو مردانه برای این استایل مدل موی کلاسیک 2024 و آندرکات است.

مدل مو پسرانه جدید
مدل مو مردانه و پسرانه رسمی

مدل موی مردانه استایل کژوال:

در این استایل افراد از لباس‌های راحت استفاده می‌کنند، برخی تصور می‌کنند که این استایل کمی شلخته و نامنظم است در صورتی که اینگونه نیست و این لباس‌ها را به راحتی می‌توانید روزانه استفاده کنید. در انتخاب رنگ و مدل این استایل هیچ محدودیتی وجود ندارد و همانطور که از سبک پوشش آن پیداست باید از مدل موهای معمولی استفاده کنید. مدل موی فرق کج و ادگار بهترین مدل مو مردانه برای استایل کژوال هستند.

مدل مو کوتاه مردانه
مدل موی مردانه استایل کژوال

مدل موی پسرانه استایل اسپرت و ورزشی:

در این استایل از لباس‌های راحتی، ورزشی یا اسپرت استفاده می‎شود. این استایل محدودیتی برای زنان، مردان، کودکان و بزرگسالان ندارد و همه از آن استفاده می‌کنند. اما بهترین مدل مو پسرانه برای استایل اسپرت چه مدل مویی است؟
مدل موی براش قطعا بهترین مدل مو برای ورزشکاران است، در این مدل موها با قیچی کوتاه می‌شوند طوری که با آن احساس راحتی می‌کنید.

مدل موی اسپرت مردانه
مدل موی اسپرت مردانه

مدل موی پسرانه استایل هیپستر (Hipster ):

این استایل مخصوص کسانی است که سلیقه هنری دارند و در رفتار کردن، غذاخوردن، لباس پوشیدن هر کار دیگری با جامعه تفاوت دارند. این افراد از لباس‌ها و اکسسوری‌های خاص استفاده می‌کنند و به هیچ عنوان دنبال لباس‌های ساده نیستند. مدل موی پمپادور، مدل موی محو، مدل موی اسکیت باز و غیره از رایج‌ترین مدل موهای استایل هیپستر هستند.

مدل موی پسرانه استایل هیپستر
مدل موی پسرانه استایل هیپستر

مدل موی پسرانه استایل هیپ هاپ (Hip-hop):

یکی از خاص‌ترین نوع پوشش‌ها هیپ هاپ است و در این مدل لباس‌ها باید طوری انتخاب شوند که چند برابر از سایز شما بزرگ‌تر باشند و اندامتان را نشان ندهد. بهترین مدل مو برای این استایل هیپ هاپ مدل موی براش، مدل مو حاشیه‌ای و پشت صاف است.

مدل موی پسرانه استایل هیپ هاپ
مدل موی پسرانه استایل هیپ هاپ

مدل موی پسرانه استایل راک (Rock style):

تمامی لباس‌های این سبک به رنگ مشکی هستند و برای تزئین آن‌ها از سگک و گل میخ استفاده می‌کنند. در واقع این استایل می‌تواند یک استایل کژوال و غیر رسمی باشد و مدل موی مناسب آن مدل موی اسکیت باز و مدل موی بلند است.

مدل موی پسرانه استایل راک
مدل موی پسرانه استایل راک و پانک

مدل موی پسرانه استایل بوهوی (boho style):

در این استایل از لباس‌های ساده و راحت در کنار اکسسوری‌ها و کفش‌های مناسب آن استفاده می‌کنند. هیچ محدودیتی در این نوع استایل وجود ندارد و فرد می‌تواند هر لباسی بپوشد و آن را ست کند. در این سبک لباس پوشیدن مدل مو پسرانه باز و بلند، مدل مو اسکیت باز از پرطرفدارترین مدل‌ها هستند.

مدل موی پسرانه استایل بوهوی
مدل موی پسرانه استایل بوهوی

 

مدل مو پسرانه و مردانه

مدل مو پسرانه و مردانه یکی از مدل هایی است که همیشه در مد و فشن مردانه و پسرانه مورد توجه قرار گرفته است. این مدل موی شیک و جوان‌پسند، برای آنهایی که به دنبال یک ظاهر تمیز و ساده هستند، مناسب است. در این مدل، موهای بسیار کوتاه در سر و صورت باقی می‌مانند و موهای بلند در ناحیه بالای سر، به صورتی مرتب و خمیده شده قرار می‌گیرند.

استایل موی پسرانه
استایل موی پسرانه
مدل موی کوتاه مردانه
مدل موی کوتاه مردانه
مدل مو جدید پسرانه
مدل مو جدید پسرانه
مدل موی جدید پسرانه
مدل موی جدید پسرانه
مدل موی پسرانه کوتاه
مدل موی پسرانه کوتاه
مدل موی پسرانه
مدل موی پسرانه
مدل مو کوتاه پسرانه
مدل مو کوتاه پسرانه
مدل مو پسرانه جدید
مدل مو پسرانه جدید
مدل مو پسرانه اسپرت
مدل مو پسرانه اسپرت
عکس مدل مو پسرانه جدید
عکس مدل مو پسرانه جدید
طرح مو پسرانه
طرح مو پسرانه
عکس مدل مو پسرانه
عکس مدل مو پسرانه
عکس مو پسرانه
عکس مو پسرانه
مدل مو پسرانه سایه کوتاه
مدل مو پسرانه سایه کوتاه
مدل مو جدید پسرانه
مدل مو جدید پسرانه
مدل مو خفن پسرانه کوتاه
مدل مو خفن پسرانه کوتاه
مدل موهای پسرانه
مدل موهای پسرانه
مدل موی سر پسرانه
مدل موی سر پسرانه
مدل موی مردانه کوتاه
مدل موی مردانه کوتاه
موی کوتاه پسرانه
موی کوتاه پسرانه

مدل موهای شیک پسرانه و مردانه

مدل موهای شیک پسرانه و مردانه، مدلی است که برای هر دو جنس مناسب است. این مدل، شامل موهایی با طول متوسط است که به صورتی خمیده و شیب‌دار شده‌اند. این مدل موی شیک و مدرن، برای آنهایی که به دنبال یک ظاهر خوش‌تیپ و جوان‌پسند هستند، پیشنهاد می‌شود. این مدل به طور کلی برای پوست‌های گرم و موهای نازک و متوسط مناسب است.

مدل مو مردانه کوتاه
مدل مو مردانه کوتاه
مدل مو مردانه بلند کلاسیک
مدل مو مردانه بلند کلاسیک
مدل مو مردانه بلند دور کوتاه
مدل مو مردانه بلند دور کوتاه
مدل مو مردانه بلند
مدل مو مردانه بلند
مدل مو مردانه اسپرت
مدل مو مردانه اسپرت
مدل مو خیلی کوتاه مردانه
مدل مو خیلی کوتاه مردانه
مدل مو پسرانه لاکچری
مدل مو پسرانه لاکچری
مدل مو پسرانه
مدل مو پسرانه
دیزاین موی مردانه
دیزاین موی مردانه
جدیدترین مدل مو پسرانه
جدیدترین مدل مو پسرانه
بهترین مدل مو مردانه موج دار
بهترین مدل مو مردانه موج دار
انواع مدل مو مردانه
انواع مدل مو مردانه
استایل موی مردانه ساده
استایل موی مردانه ساده
انواع مدل مو پسرانه
انواع مدل مو پسرانه
بهترین استایل موی پسرانه
بهترین استایل موی پسرانه
بهترین مدل موهای پسرانه
بهترین مدل موهای پسرانه
جدیدترین مدل موی پسرانه
جدیدترین مدل موی پسرانه
مدل مو برای موهای لَخت پسرانه
مدل مو برای موهای لَخت پسرانه
مدل مو پسرانه شیک
مدل مو پسرانه شیک
مدل مو پسرانه اسپرت
مدل مو پسرانه اسپرت
مدل مو پسرانه بلند
مدل مو پسرانه بلند
مدل مو پسرانه بلند جدید
مدل مو پسرانه بلند جدید
مدل مو پسرانه خوشتیپ
مدل مو پسرانه خوشتیپ
مدل مو پسرانه سایه
مدل مو پسرانه سایه
مدل مو فرفری پسرانه
مدل مو فرفری پسرانه
مدل مو کوتاه پسرانه جدید
مدل مو کوتاه پسرانه جدید
مدل موى پسرانه 2023
مدل موى پسرانه 2023
مدل مو پسرانه جدید
مدل مو پسرانه جدید
موی پسرانه
موی پسرانه
مدل مو پسرانه با خط
مدل مو پسرانه با خط

مدل موی پسرانه و مردانه جدید 2024

مدل موی پسرانه و مردانه جدید، یکی از مدل‌های جدیدی است که در دنیای مد و فشن پرطرفداری دارد. این مدل، شامل موهایی با طول متوسط است که به صورتی مجعد و خمیده شده‌اند. این مدل برای آنهایی که به دنبال یک ظاهر پویا و شیک هستند، مناسب است. این مدل به طور کلی برای پوست‌های گرم و موهای متوسط و ضخیم مناسب است.

استایل های موی پسرانه
استایل های موی پسرانه
انواع مدل مو پسرانه و مردانه 1402
انواع مدل مو پسرانه و مردانه 1402
مدل مو پسرانه جدید
مدل مو پسرانه جدید
مدل موی پسرانه چتری
مدل موی پسرانه چتری
مدل موی پسرانه حالت دار
مدل موی پسرانه حالت دار
مدل موی پسرانه خارجی
مدل موی پسرانه خارجی
مدل موی پسرانه دور کوتاه
مدل موی پسرانه دور کوتاه
مدل موی پسرانه سال 2023
مدل موی پسرانه سال 2023
مدل موی پسرانه و مردانه جدید
مدل موی پسرانه و مردانه جدید
مدل موی مردانه جدید
مدل موی مردانه جدید

انواع مدل موی پسرانه و مردانه

مدل موی پسرانه و مردانه بدون شک روی زیبایی ظاهری مردان بسیار تأثیرگذار است. البته مدل موهای ساده چهره آقایان را باوقارتر و آراسته‌تر می‌کند که بیشتر برای مکان‌های اداری و مدارس مناسب خواهد بود. اما مدل‌های فشن و جذاب این روزها طرف‌داران زیادی پیدا کرده که در این بخش به برخی از انواع مدل مو اشاره می‌کنیم:

 • مدل موهای موج‌دار یا ویوی
 • مدل مو Com Back
 • کوتاهی منظم
 • مدل مو فرهای کوتاه
 • مدل Com Over
 • مدل موی پسرانه دو تیغ
 • مدل موی افشان به سمت بالا
 • پسرانه کمانی
 • مدل موی تاج‌خروسی
 • مدل موی کلاسیک
 • موی ریخته روی صورت

سوالات متداول

 1. جدیدترین مدل موی مردانه در سال 2024 کدام است؟

  مدل مو پمپادور یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین مدل مو مردانه است.

 2. آیا در استایل راک از مدل موی رسمی استفاده می‌کنند؟

  خیر در این استایل از مدل موهای متفاوتی مانند موهای اسکیت باز و موهای بلند باز یا بسته استفاده می‌کنند.

 3. پرطرفدارترین مدل مو کوتاه پسرانه کدام است؟

  مدل موی نظامی یکی از پرطرفدارترین مدل موها است که در آن موهای سر را با قیچی کوتاه می‌کنند.

 4. کدام یک از مدل موهای پسرانه گزینه مناسبی برای عروسی جشن‌ها هستند؟

  موهای آندرکات همیشه ظاهر شیک و رسمی دارند و برای میهمانی‌ها و جشن عروسی گزینه مناسبی است.

4.5/5 - (8 امتیاز)

دکتر فارمو

دکتر فارمو مجموعه ای از متخصصان زیبایی و تندرستی، با سال ها تجربه‌ در زمینه های سلامت پوست و مو، رژیم درمانی، آرایشی و عمل‌های زیبایی است. ما به طور کامل با نیازهای مخاطبان خود آشنا هستیم و با به کارگیری علم روز، روش‌های مدرن و ابزارهای پیشرفته، به مراجعین خود کمک می‌کنیم تا بدنی سالم و ظاهری جذاب داشته باشند. هدف ما ایجاد آگاهی از طریق اطلاعات صحیح و بروز است تا ضمن فراهم آوردن تجربه‌ی مثبت و دلنشین، پرسش ها و چالش های شما را نیز رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا