مجله آرایشی و زیبایی

میکاپ آرتیست های معروف اینستاگرام (آیدی پیج آرایشگرها)

آشنایی با بهترین آرایشگرهای اینستاگرامی

یکی از پلتفرم های مورد استفاده اکثریت مردم اینستاگرام است. امروزه میکاپ آرتیست های زیادی به آموزش های تخصصی آرایشی در اینستاگرام می پردازند. در سال های اخیر، بسیاری از بلاگر ها و میکاپ آرتیست ها با گذاشتن تصاویر فوق العاده در اینستاگرام خود و همچنین داشتن مشتریان مشهور، دنبال کنندگان زیادی در اینستاگرام و دیگر پلتفرم ها به دست آورده اند.

ما به علت های زیادی نظیر کنجکاوی در مورد زندگی شخصی بلاگر ها یا یاد گرفتن تکنیک های آرایشی و زیبایی آن‌ها را در اینستاگرام دنبال می‌کنیم. از آنجایی که ما می‌دانیم شما وقت کافی برای پیدا کردن بلاگرهای آرایشی را ندارید، اطلاعاتی از بهترین بلاگرهای زیبایی و آرایشی اینستاگرام را برای شما جمع آوری کرده ایم تا آن‌ها را دنبال کنید و تکنیک های عالی آرایشی را فرا بگیرید. در ادامه، پیج میکاپ آرتیست های معروف دنیا به همراه بهترین بلاگرهای حوزه آرایش و زیبایی که باید در اینستاگرام دنبال کنید را آورده ایم.

اینستاگرام گوچی وستمن

گوچی وستمن چهره ریس ویترسپون و جنیفر آنیستون را آرایش می کند. برای یادگیری نکات آرایشی کلاسیک به علاوه نگاهی به زندگی خانوادگی فوق العاده او می توانید او را در اینستاگرام خود دنبال کنید.

اینستاگرام گوچی وستمن

آدرس اینستاگرام گوچی وستمن

@gucciwestman

اینستاگرام ماریو دیوانوویچ

ماریو دیوانوویچ به‌عنوان بهترین آرایشگر برای کارداشیان‌ها شناخته می شود. این آرایشگر همان مردی است که کانتورینگ را به تکنیک های آرایشی اضافه کرد. اینستاگرام دیوانوویچ برای هر کسی که به دنبال تسلط بر آرایش چشم و تکنیک های مربوط به آن است مفید است.

اینستاگرام ماریو دیوانوویچ

آدرس اینستاگرام ماریو دیوانوویچ

@makeupbymario2

اینستاگرام پت مک گراث

یکی از بهترین آرتیست‌ های آرایش در سطحی بالا در تمام این سال ها پت مک گراث بوده است. این شخص اغلب از اینستاگرام خود استفاده می‌کند تا جزئیات کاملی از آرایش های جذابی را که او و کارمندانش برای افراد مشهور انجام می دهند ارائه دهد. از جمله این افراد مشهور Cardi B و Doja Cat هستند.

اینستاگرام پت مک گراث

آدرس اینستاگرام پت مک گراث

@patmcgrath

اینستاگرام مری گرین ول

مری گرین ول یکی از قدیمی ترین میکاپ آرتیست هایی است که چهره برخی از معروف ترین زنان جهان مانند پرنسس دایانا و کیت بلانشت را در کنار ستارگان مشهور امروزی مانند سونام کاپور و آماندا سیفرید آرایش کرده است.

اینستاگرام مری گرین ول

آدرس اینستاگرام مری گرین ول

@marygreenwell

اینستاگرام میلا مورالس

میلا مورالس به عنوان یکی از آرتیست‌های آرایشی ریحانا، ده‌ها چهره نمادین فرش قرمز و سرمقاله‌ای خلق کرده است. (به یاد می آورید که ریح در مت گالا در سال 2009 استفاده کرد؟ این او بود.) اینستاگرام او را بررسی کنید تا کارهای فوق العاده او را روی مشتریانی مانند تیناشه و بکی جی ببینید.

mylah morales - میلا مورالس

آدرس اینستاگرام

@mylahmorales

اینستاگرام متیو ون لیوون

متیو ون لیوون آرایش و گریم دبرا مسینگ، الن پمپئو، ربل ویلسون، و سلما هایک را انجام می‌دهد. همچنین عکس ها و مطالب آرایشی او در اینستاگرام چنان وسوسه برانگیز است ما را وادار به استفاده از تکنیک ها و آرایش کردن خودمان می‌کند.

اینستاگرام متیو ون لیوون

آدرس اینستاگرام متیو ون لیوون

@MakeupMatthew

اینستاگرام آلن آوندان

اینستاگرام آلن آواندان مملو از عکس های سلبریتی‌ های است که ظاهر زیبای و جذابی دارند. از جمله این سلبریتی ها جوی کینگ و جودی ترنر اسمیت هستند.

ALLAN AVENDAÑO - آلن آوندان

آدرس اینستاگرام آلن آوندان

@AllanFace

اینستاگرام وینسنت اوکوندو

وینسنت اوکوندو آرایشی خیره کننده و استادانه برای افرادی چون مگی جیلنهال، هیلی بالدوین بیبر و جورنی اسمولت انجام داده است.

makeupvincent - وینسنت اوکوندو

آدرس اینستاگرام

@makeupvincent

اینستاگرام sir john

سر جان آرایشگر بیانسه است. ما تضمین می کنیم که قبل از به پایان رساندن این جمله، او را دنبال خواهید کرد.

اینستاگرام sir john

آدرس اینستاگرام sir john

@sirjohn

اینستاگرام لیزا الدریج

در صورتی که قبلاً کانال یوتیوب لیزا الدریج را دنبال نمی‌ کرده اید، پیشنهاد می‌کنیم فوراً این کار را انجام دهید. در اینستاگرام، می‌توانید محتوای مربوط به آرایش را در پست‌های او ببینید. این پست ها و مطالب شامل آرایش افراد مشهوری مانند اما رابرتز و دوآ لیپا و اطلاعات ارزشمند او در مورد لوازم آرایشی است.

lisaeldridgemakeup - لیزا الدریج

آدرس اینستاگرام لیزا الدریج

@lisaeldridgemakeup

اینستاگرام سارا تانو

اینستاگرام سارا تانو همه اطلاعات را در مورد آرایش و زیبایی لیدی گاگا در مراسم فرش قرمز به ما می دهد.

sarahtannomakeup - سارا تانو

آدرس اینستاگرام سارا تانو

@sarahtannomakeup

اینستاگرام میکاپ آرتیست ویولت

ما هنرمندی را به شما معرفی خواهیم کرد که سبک آرایش مینیمالیستی را به خوبی آموزش می دهد. نام ویولت به معنای دختر فرانسوی زیبا است. او در آرایش چشم ها، لب‌ها و تبدیل پوست صورت به پوستی سالم و درخشان مهارت دارد. ویولت به عنوان آرایشگری تخصصی در زمینه ایجاد ظاهری جذاب همراه با آرایشی طبیعی شناخته می شود.

violette_fr - ویولت

آدرس اینستاگرام ویولت

@violette_fr

اینستاگرام میکاپ آرتیست پاتریک

پاتریک به عنوان آرایشگر مگان فاکس، آدریانا لیما، کیتی پری و دیگر زنان زیبای دنیا کار می کند. همچنین پاتریک روند و تکنیک آرایش ها را در قالب ویدئو در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک میگذارد.

پاتریک - patrickta

آدرس اینستاگرام

@patrickta

اینستاگرام کیت لی

کیت لی میکاپ آرتیست بریتانیایی است. کیت میکاپ آرتیست افراد مشهوری چون امیلیا کلارک، رز بیرن و شارلیز ترون است. همچنین او در اینستاگرام خود تکنیک های آرایش تخصصی فراوانی را در قالب عکس منتشر می کند.

kateleemakeup - کیت لی

آدرس اینستاگرام

@kateleemakeup

اینستاگرام پتی دوبروف

پتی دوبروف آرایش تخصصی را برای چهره های مشهوری مانند لیلی کالینز، پریانکا چوپرا و مارگو رابی برای مراسم فرش قرمز انجام داده است. او همچنین مرتباً در پشت صحنه فیلم ها حضور داشته و بازیگران را آرایش می کند. علاوه بر این، اینستاگرام او مملو از عکس های زیبایی از سفرهایش است.

patidubroff - پتی دوبروف

آدرس اینستاگرام

@patidubroff

اینستاگرام شارلوت تیلبری

شارلوت تیلبری میکاپ آرتیست و کارآفرین شگفت انگیز بریتانیایی است. برخی از مشتریان او امل کلونی، پنه لوپه کروز و جیجی حدید هستند.

ctilburymakeup - شارلوت تیلبری

 

آدرس اینستاگرام

@ctilburymakeup

اینستاگرام امیلی چنگ

یارا شهیدی، باربی فریرا، مایا هاوک از مشتریان امیلی چنگ هستند. آرایش ملایمی که توسط امیلی انجام شود مانند فیلتر های اسنپ چت و اینستاگرام عمل می کند. او مرتباً آموزش هایی را در مورد چگونگی به دست آوردن ظاهر مناسب با آرایشی تخصصی در اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد.

امیلی-چنگ---emilychengmakeup

آدرس اینستاگرام

@emilychengmakeup

اینستاگرام پریسیلا اونو

پریسیلا اونو به عنوان یکی از میکاپ آرتیست های حرفه ای با مگان تی استالیون و آرایشگر جهانی Fenty Beauty کار می کند. همچنین سبک آرایشی او الهام گرفته از آرایش و مد دهه 90 است.

priscilla-ono - پریسیلا اونو -

آدرس اینستاگرام

@priscillaono

اینستاگرام ای جی کریمسون

قبل از این که ستارگانی مانند لورن لندن، ناتوری ناتون، و برشا وب به مراسم فرش قرمز یا برای عکاسی بروند، توسط ای جی کریمسون آرایش می شوند. او آرایشگر و کارآفرین می باشد.

اینستاگرام ای جی کریمسون

آدرس اینستاگرام

@ajcrimson

اینستاگرامHung Vanngo

مشتریان دائمی هونگ ونگو افرادی هستند که به عنوان هنرمندان جوان هالیوودی شناخته می شوند. این افراد شامل سلنا گومز، جولی گارنر، و جودی کامر می باشند. خوشبختانه او برای ما آموزش های ویدئویی را در اینستاگرام خود به اشتراک میگذارد و به همه ما این فرصت را می دهد تا از تکنیک های آرایشی او الگوبرداری کنیم.

آدرس اینستاگرام

@hungvanngo

اینستاگرام NAMVO

ناموو آرایشگری منتخب در زمینه آرایش متمرکز بر مراقبت از پوست است. برای تماشای درمان‌های فوق العاده ی مراقبت از پوست او می توانید به اینستاگرام وی مراجعه کنید. همچنین او آرایشگر رزی هانتینگتون وایتلی و کایلی جنر می باشد.

آدرس اینستاگرام

@namvo

اینستاگرام تاشا ریکو براون

اگر همزمان به دنبال تماشا و یادگیری تکنیک های آرایش زنانه و مردانه هستید، حتما صفحه تاشا ریکو براون را دنبال کنید. براون آرایش های خیره کننده ای برای افرادی مانند لتیتیا رایت و تریسی الیس راس، دانیل کالویا و مایکل بی جردن انجام داده است.

توجه: این مطلب یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

5/5 - (3 امتیاز)

دکتر فارمو

دکتر فارمو مجموعه ای از متخصصان زیبایی و تندرستی، با سال ها تجربه‌ در زمینه های سلامت پوست و مو، رژیم درمانی، آرایشی و عمل‌های زیبایی است. ما به طور کامل با نیازهای مخاطبان خود آشنا هستیم و با به کارگیری علم روز، روش‌های مدرن و ابزارهای پیشرفته، به مراجعین خود کمک می‌کنیم تا بدنی سالم و ظاهری جذاب داشته باشند. هدف ما ایجاد آگاهی از طریق اطلاعات صحیح و بروز است تا ضمن فراهم آوردن تجربه‌ی مثبت و دلنشین، پرسش ها و چالش های شما را نیز رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا