مجله آرایشی و زیباییآرایش مو

انواع مدل های رنگ موی فانتزی دخترانه و زنانه جذاب + عکس

با انواع رنگ مو فانتزی جدید دخترانه آشنا شوید!

همه ما حداقل یک بار در طول زندگی خود، به امتحان کردن رنگ مو فانتزی فکر کرده ایم. رنگ های غیر معمولی مانند آبی روشن، بنفش یا تناژهای مختلف رنگ قرمز از جمله مواردی هستند که در گروه رنگ مو های فانتزی قرار می گیرند.

رنگ مو فانتزی گستره بسیار متنوعی را شامل می شوند و به قدری جذاب هستند که عده ای حتی می توانند به استفاده از آن ها معتاد شوند! شاید استفاده از این رنگ موها در زندگی روزمره چندان عادی نباشد، اما بدون شک می تواند ظاهر ما را دستخوش تغییراتی کند.

امتحان کردن رنگ موی فانتزی، حداقل برای یک بار در طول عمرمان، خطری ندارد. این انتخاب حتی می تواند هیجان انگیز، جسورانه و خارج از چارچوب های فکری باشد. ما در این مقاله از سایت دکتر فارمو قصد داریم شما را با انواع رنگ مو فانتزی دخترانه آشنا کنیم و همچنین مزایا و معایب استفاده از این رنگ‌ها را توضیح دهیم.

رنگ مو فانتزی دخترانه

همانطور که پیشتر نیز توضیح داده شد، دنیای رنگ موهای فانتزی بسیار متنوع است. ما در ادامه این مقاله برخی از محبوب ترین و رایج ترین انواع رنگ مو فانتزی دخترانه را بررسی خواهیم کرد.

رنگ مو فانتزی جلوی مو
رنگ مو فانتزی جلوی مو
رنگ مو فانتزی جدید
رنگ مو فانتزی جدید
رنگ مو فانتزی بنفش
رنگ مو فانتزی بنفش
رنگ مو فانتزی صورتی
رنگ مو فانتزی صورتی
مدل رنگ مو فانتزی
مدل رنگ مو فانتزی
رنگ های فانتزی مو بنفش
رنگ های فانتزی مو بنفش
مدل رنگ مو فانتزی صورتی
مدل رنگ مو فانتزی صورتی

رنگ موی فانتزی با تناژهای مختلف رنگ بنفش

یکی از تاثیرگذار ترین رنگ های فانتزی، رنگ بنفش است. این رنگ می تواند به راحتی جلب توجه کند و شما را به شخصیتی فانتزی و خلاق تبدیل کند. بنفش اعتماد به نفس زیادی را به ظاهر شما می بخشد و می تواند شما را به عنوان شخصیتی محکم و رازآلود معرفی کند. استفاده همزمان از سایه های مختلف رنگ بنفش در کنار یکدیگر می تواند موهایی زیبا و خیال انگیز را برایتان به وجود آورد.

رنگ مو فانتزی با تناژهای مختلف رنگ بنفش

اگر به دنبال یک رنگ فانتزی تاثیرگذار و جسورانه هستید که با رنگ پوست روشن همخوانی داشته باشد، ما سایه های مختلف رنگ بنفش را به شما پیشنهاد می کنیم.

رنگ مو فانتزی زرد قناری

یکی از تناژ های روشن که بسیار جدید و پرطرفدار است، زرد قناری می باشد. این رنگ می تواند بارقه های پر انرژی خورشید را به ظاهر شما هدیه کنید و انتخابی شاد و ایده آل برای روزهای گرم سال است. موهای زرد رنگ در کنار رنگ چشم های تیره ظاهری جذاب را برای شما خلق می کند.

زرد قناری

اگر به رنگ های بلوند یا بژ علاقه ای ندارید اما دوست دارید موهایی فانتزی و روشن داشته باشید، زرد قناری می تواند انتخاب ایده آلتان باشد. این رنگ جوان پسند و فانتزی است و نادیده گرفتن آن در یک جمع، تقریبا غیر ممکن است.

رنگ مو فانتزی آبی به همراه بالیاژ نارنجی، هلویی و زرد

این رنگ مو یک انتخاب ایده ال برای افراد برون گرا است. اگر به دنبال رنگ مو فانتزی روشن هستید، این ترکیب می تواند شما را راضی نگه دارد. شما می توانید ریشه های موهای خود را در تناژ های آبی نگه دارید و در عین حال رنگ های ابی پاستلی، نارنجی و لیمویی را برای ساقه ها انتخاب کنید. ترکیب این رنگ ها، شور جوانی را به ظاهر شما می بخشد. ترکیب این رنگ موها با مدل های مختلف موها، مانند بافت موهای مختلف، می تواند ظاهری خیال انگیز و فانتزی را برای شما خلق کند.

رنگ مو فانتزی دارای ترکیبات صورتی

سایه های صورتی، به ویژه صورتی روشن، در سال های اخیر بسیار محبوب بوده اند. این رنگ مو می تواند ظاهری مدرن و جذاب را برای شما ایجاد کند و با اکثر رنگ پوست ها مطابقت دارد. صورتی رنگ ظریفی محسوب می شود و در عین حال یکی از تاثیرگذار ترین رنگ های فانتزی در جهان است.

صورتی دلنشین و جذاب

شما می توانید صورتی تیره را برای ریشه موهای خود در نظر بگیرید و سپس بالیاژ صورتی کم رنگ یا هلویی را در ساقه ها ایجاد کنید. بدین ترتیب، موهایتان عمق می گیرد و ظاهری خیره کننده خواهید داشت. رنگ موی صورتی در کنار لباس های تیره و آرایش سایه چشم تند، بسیار جلوه زیبایی دارند.

رنگ مو فانتزی آبی یخی

رنگ مو فانتزی آبی یخی
رنگ مو فانتزی آبی یخی
رنگ موی فانتزی آبی یخی
رنگ موی فانتزی آبی یخی

اگر برای تابستان امسال به دنبال یک ظاهر متفاوت و خنک هستید، پیشنهاد ما به شما رنگ مو آبی یخی است. در این مدل رنگ مو، ریشه موها ابی تند هستند و با نزدیک تر شدن به نوک ساقه ها، آبی به تدریج کم رنگ تر می شود. این تونالیته هوشمندانه برای موهای بلند بسیار مناسب است و می تواند ظاهری مدرن و جذاب را به شما هدیه کند و با لباس های تیره عالی خواهد بود. آبی رنگ مناسبی برای پوست هایی روشن یا خنثی است.

رنگ موهای فانتزی رنگین کمانی

آیا به دنبال رنگین کمانی از موهای فانتزی هستید؟ ما طرح کالیدوسکوپ را به شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ مو ترکیبی از رنگ موهای فانتزی سبز، زرد و صورتی است و می تواند بازتاب خوبی از شخصیت بسیار خلاق شما باشد. این ترکیب فوق مدرن است. زرد روشن، که جدیدترین رنگ موی فصل محسوب می شود، در کنار سبز دریایی به خوبی با یکدیگر تلفیق می شوند و هارمونی جذابی را ایجاد می کنند.

رنگ مو مدل رنگین کمانی
رنگ مو مدل رنگین کمانی

موهایی با مدل زیبابین (کالیدوسکوپ)

البته باید توجه داشته باشید که انتخاب رنگ برای هر قسمت از موها، باید اصولی و حساب شده باشد. در صورت عدم رعایت تقارن صورت، اثر نور بر روی موها و انتخاب رنگ های نامناسب، می توانید به راحتی یک فاجعه خلق کنید. در تصویر فوق، ریشه ها صورتی هستند که در کنار بالیاژ سفید و بنفش به خوبی خود را نشان می دهند. رنگ زرد روی چتری ها کار شده است تا در کنار بازی با نور، ظاهری جذاب، فوق العاده شیک و زیبا را خلق کند.

رنگ مو فانتزی قرمز مسی

قرمز یکی از محبوب ترین رنگ موها در طول سالهای گذشته بوده است. رد پای سایه های قرمز را می توان در شرابی و رنگ موهای مسی دید. قرمز مسی یکی از رنگ های فانتزی شیک، کارآمد و بسیار محبوب است. شما می توانید سایه های مختلفی از رنگ قرمز روی موهای خود ایجاد کنید و بدین ترتیب، عمق بیشتری به موهای خود ببخشید.

قرمز مسی، رنگی که هیچ گاه قدیمی نمی شود!

ترکیب رنگ موی مسی با هایلایت های ظریف و عمودی رنگ زرد، می تواند ظاهری زیبا و متفاوت را به شما ببخشد. رنگ موی مسی  می تواند در کنار مدل موهای فانتزی، زیبایی شما را دو چندان کنند. شما می توانید این رنگ مو را بر روی موهای بلند اجرا کنید تا ظاهری کلاسیک و فانتزی داشته باشید. موهای کوتاه با مدل های فانتزی نیز می توانند از زیبایی های این رنگ مو، لذت ببرند.

ما در این مقاله تلاش کردیم انواع رنگ مو فانتزی دخترانه را معرفی کنیم. آنچه که معرفی کردیم، محبوب ترین و رایج ترین رنگ موها در سال 2023 هستند. رنگ موهای فانتزی جذاب هستند اما می توانند به موهای شما آسیب زیادی وارد کنند. بنابراین، اگر قصد دارید یکی از این رنگ موها را امتحان کنید، حتما به آرایشگران خبره مراجعه کنید و تقویت موهای خود را نیز جدی بگیرید.

تفاوت بین رنگ فانتزی و رنگ موی معمولی چیست؟

هدف شما از انتخاب رنگ موهای معمولی چیست؟ ایجاد یک تغییر در ظاهر خود، پوشاندن موهای خاکستری و جوانی از جمله دلایل رایج برای انتخاب رنگ موهای طبیعی هستند. با این حال، هیچ یک از این دلایل، توجیه خوبی برای استفاده از رنگ های فانتزی نیستند. به بیان دیگر، شما برای استفاده از رنگ های فانتزی باید رویکرد متفاوتی داشته باشید. این رنگ ها بسیار قوی هستند و می توانند در صورت عدم رعایت استاندارد های مربوطه، به موها آسیب های جدی بزنند.

به همین دلیل است که در انتخابِ آرایشگر خود نیز باید دقت کافی داشته باشید و در صورت عدم داشتن دانش و تجربه کافی، از امتحان کردن این رنگ ها در خانه خودداری کنید. از سویی دیگر، توجه داشته باشید که به دلیل تکنیکی بودن و سخت بودن اجرای این رنگ ها، ممکن است آرایشگران هزینه بیشتری را نسبت به حالت عادی از شما درخواست کنند.

تفاوت بین رنگ فانتزی و رنگ موی معمولی چیست؟

برای اجرای برخی از رنگ موهای فانتزی دخترانه، مانند رنگ های پاستلی و نئونی، شما مجبور هستید پایه موهای خود را بسیار روشن کنید. برای انجام این کار، شما به محصولات آرایشی بسیار قوی احتیاج پیدا خواهید کرد که معمولا تنها در آرایشگاه های تایید شده و حرفه ای وجود دارند. اجرای این مواد بر روی موها نیز به تخصص زیادی احتیاج دارد. در غیر این صورت، آسیب های جدی در انتظار موهای شما خواهد بود. خوب است بدانید یکی از بهترین انواع شامپو رنگ‌های فانتزی در ایران، رنگ موی مارال میباشد.

نگهداری از موهای رنگ و دکلره شده دخترانه

رنگ موهای فانتزی به تدریج از بین می روند. بنابراین اگر موهایتان به تدریج تغییر رنگ دادند، نگران نشوید. این فرایند معمولا سریع تر از رنگ موهای طبیعی رخ می دهد. بنابراین برای نگهداری از موها و افزایش طول عمر رنگ، شما مجبور هستید از محصولات خاصی در خانه استفاده کنید و تمهیدات ویژه ای را در نظر بگیرید. برخی از مهم ترین اقداماتی که می توانید انجام دهید را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

مراقبت از موی رنگ شده با دوش آب سرد!

دوش آب سرد به شما کمک می کند تا طول عمر رنگ موی فانتزی خود را افزایش دهید. موهای خود را با آب سرد خوب بشویید. اگرچه ممکن است این کار در ابتدا سخت به نظر برسد، اما قطعا ارزشش را دارد. آب داغ کوتیکول های مو را باز می کند و در نتیجه این امر، رنگ مو به راحتی از بین می رود. آب داغ می تواند رنگ موی شما را خیلی سریع محو کند.

مراقبت از موی رنگ شده با دوش آب سرد!

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، استفاده از شامپوها و مواد شیمیایی است. موهایتان را کمتر شامپو بزنید. اکثر آرایشگران توصیه می کنند بیش از دو الی سه بار در هفته موهای خود را با شامپو نشویید. برای رنگ موهای فانتزی بهتر است این تعداد را به یک بار در هفته کاهش دهید. از شامپوهای بی رنگ و بدون سولفات استفاده کنید. سولفات ها می توانند به موهای شما آسیب برسانند و به سرعت رنگ موها را از بین ببرند. همچنین سولفات می تواند سبب خشکی موها شود و این امر چندان دلپذیر نیست.

توجه: این مطلب یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

4.5/5 - (33 امتیاز)

دکتر فارمو

دکتر فارمو مجموعه ای از متخصصان زیبایی و تندرستی، با سال ها تجربه‌ در زمینه های سلامت پوست و مو، رژیم درمانی، آرایشی و عمل‌های زیبایی است. ما به طور کامل با نیازهای مخاطبان خود آشنا هستیم و با به کارگیری علم روز، روش‌های مدرن و ابزارهای پیشرفته، به مراجعین خود کمک می‌کنیم تا بدنی سالم و ظاهری جذاب داشته باشند. هدف ما ایجاد آگاهی از طریق اطلاعات صحیح و بروز است تا ضمن فراهم آوردن تجربه‌ی مثبت و دلنشین، پرسش ها و چالش های شما را نیز رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا