مجله آرایشی و زیباییوبلاگ

ژل لب روسی چیست ؟ ماندگاری، مدل ها، روش تزریق و…

آشنایی با ژل لب روسی و نکاتی مهم در تزریق فیلر لب روسی

ژل لب روسی چیست ؟

یکی از زیباترین لب های دنیا لب روسی است و دلیل این امر برجسته بودن و پر بودن لب های بالا و پایین و یکنواخت بودن آنها است که باعث جذابیت لب در این نوع مدل می شود. ژل لب روسی (russian lip gel) امروزه در سراسر دنیا و حتی ایران طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است.
طبق گزارشی که گوگل اخیرا ارائه کرده است در ایران عبارت ژل لب روسی 1650 بار در یک هفته جست و جو شده است و این آمار تکان دهنده نشان از جذب این مدل ژل لب در بین زنان و بانوان سرزمین مان دارد.

تزریق ژل لب روسی

شما هم شاید امروز یا در آینده تصمیم بگیرید که تزریق ژل لب مدل روسی را برای خود انتخاب کنید پس بهتر است با مشخصات، ویژگی ها، عوارض و حتی انواع مدل های لب روسی آشنا شده تا با حیالی آسوده و در کلینیکی معتبر تزریق ژل لب خود را انجام دهید.

پیشنهاد می کنیم با فیلر چین و چروک صورت آشنا شوید.

انواع مدل ژل لب روسی

ژل لب روسی در انواع مدل های مختلفی در دنیا انجام می شود و بر همین اساس تنوع مدل های تزریق در بازار زیبایی ایران نیز دیده می شود. اگر بخواهیم اشاره ای به انواع مدل های تزریق لب روسی داشته باشیم می توانیم به مدل های زیر اشاره کنیم:

 • ژل لب روسی طبیعی

 • ژل لب روسی خط دار یا همان چاکدار

 • ژل لب روسی عروسکی

اگر تمایل دارید در مورد این مدل ها اطلاعاتی بدست آورید و تصویر نمونه های هر یک از انواع مدل های روسی را ببینید، پیشنهاد میکنیم مقاله تزریق ژل لب روسی در انواع مدل های مختلف را مشاهده کرده و به بخش گالری تصاویر مراجعه نمائید.

انواع مدل ژل لب روسی

ماندگاری ژل لب روسی

یکی از دغدغه های بسیاری از زیباجویان که به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، مدت زمان ماندگاری ژل لب روسی است که همواره مورد پرسش قرار میگیرد.
باید توجه کنید که تمامی تزریق فیلر لب در انواع مدل های مختلف و حتی تزریقات دیگری همچون بوتاکس و مزوتراپی صورت و مو نیز به صورت مقطعی بوده و به هیچ عنوان ماندگاری ندارند.اما بهرحال اشخاص براساس میزان هزینه ای که می کنند توقع دارند مدت زمان زیبایی لب ها بیشتر شود.

ماندگاری ژل لب روسی

اگر شما دوست دارید مدت زمان ماندگاری ژل لب روسی طولانی شود می بایست یک محصول و برند بسیار خوب را برای تزریق انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی لب های خود، میزان ماندگاری لب های مدل روسی مانند لیفت شقیقه به 12 ماه و  یک سال برسد. در این خصوص لازم است که هزینه بالاتری جهت خرید محصول باکیفیت و درجه یک پرداخت کنید تا مدت زمان تزریق لب شما طولانی تر شود.

اقداماتی که قبل از تزریق ژل لب روسی باید انجام شود؟

در جلسه مشاوره متخصصین زیبایی سوالات تخصصی در رابطه با تزریق از افراد می پرسند تا متوجه شوند شخص داوطلب سابقه حساسیت دارویی نداشته باشد. همچنین در صورت داشتن سابقه استفاده از داروهای رقیق کننده به فرد گفته می شود که 48 ساعت قبل از روز تزریق استفاده از این دارو را قطع کرده تا برای جلسه زیبایی آماده شود.
پارامتر دیگری که متخصصان مورد ارزیابی قرار می دهند میزان استرس و نگرانی مخاطب می باشد.اگر فرد دچار ترس و اضطراب بالایی باشد، کادر کلینیک راه های کاهش استرس را به ایشان آموزش می دهند

اقداماتی که قبل از تزریق ژل لب روسی باید انجام شود؟

در کلینیک زیبایی دکتر یوسفی نمونه فیلم ها و ویدئوهای تزریق ژل لب آماده است که فرد بطور نمونه آنها را مشاهده کرده تا میزان استرس و اضطرابش کاهش پیدا کند و در انتهای مشاوره اگر فرد آمادگی خود را برای تزریق اعلام کند، ایشان مجوز تزریق فیلر را صادر می کند.

یکی دیگر از اقدامات کاملا موثر که می بایست قبل از ژل لب روسی انجام شود، کمپرس یخ بر روی لبها و استفاده از ویتامین D و قرص های انعقاد خون است که در جلسه مشاوره حتما به متقاضی تزریق یادآوری می گردد.

 تزریق ژل لب روسی چگونه انجام می شود؟

بعد از اینکه دکتر متخصص تاییدیه و مجوز تزریق ژل لب روسی را صادر کرد، براساس اینکه فرد در لب های بالا و پایین خود چه مقدار قصد برجسته سازی لب های خود را دارد مقدار دوز ژل و فیلر مشخص می شود.
در روز تزریق فرد به راحتی بر روی صندلی مخصوص تزریق می نشیند و لب های فرد به کمک داروی بی حسی و استریلیزاسیون آماده تزریق میگردد. پس از آن به میزان ژل تزریقی که به تشخیص پزشک در جلسه مشاوره انجام می شود، فیلر به لب های زیباجو تزریق می گردد.
البته باید توجه داشته باشید که یکی از موضوعات مهم در لب روسی، تغییر گودی لب در این مدل جذاب است.همچنین اگر میزان دوز ژل بسیار بالا باشد این امکان وجود دارد که در چندین روز و در چند مرحله تزریق ژل لب روسی انجام شود.

 تزریق ژل لب روسی چگونه انجام می شود؟

بهترین مشاوره برای ژل لب روسی

افرادی که قصد دارند ژل لب روسی را بر روی لب های خود انجام دهند در ابتدای مسیر بهترین راه این است که یک مشاوره خوب و ایده آل از بهترین کلینیک های زیبایی داشته باشند تا با خیالی آسوده و کیفیتی درجه یک این شیوه تهاجمی را بر روی لب های خود انجام دهند.
یکی از بهترین کلینیک های زیبایی که در شمال تهران قرار دارد و از کادری مجرب و متخصص تشکیل شده و تزریق ژل لب را در انواع مدل های روسی، عروسکی، باربی، طبیعی و هالیوودی و دیگر مدل های درخواستی برای شما انجام می دهد، کلینیک زیبایی دکتر یوسفی است.

کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر یوسفی در خیابان فرمانیه تهران قرار دارد و دارای یک دپارتمان تخصصی مخصوص تزریق ژل لب و بوتاکس است که با بهترین مواد اولیه و برندهای نامی دنیا تزریق فیلر و تزریق بوتاکس دور چشم و حتی مزوتراپی را برای زیباجویان خود قرار می دهد.
در این دپارتمان شما زیر نظر دکتر یوسفی به طور دقیق معاینه شده و با یک مشاوره کاملا رایگان و ارائه توضیحات کافی در خصوص ژل لب روسی و حتی مدل های دیگر بهترین مشاوره را به شما بانوی عزیز می دهد.

برندهای فیلر ژل لب روسی

از دیگر گام های مهم و اساسی در ژل لب روسی نوع محصول و برندی است که برای تزریق انتخاب می کنید. متاسفانه در سال های اخیر محصولات متفرقه و نامعتبر وارد کشور ما شده که هزینه تزریق ژل لب را به شدت پایین آورده اما از جهت کیفیت بسیار در سطح پایین قرار دارد و باعث نارضایتی داوطلبین زیبایی و حتی متخصصین پوست و مو شده است.

ما در دپارتمان تزریق زیبایی دکتر یوسفی حتی به شما پیشنهاد می دهیم که اگر جای معتبری خودتان سراغ دارید، محصول معتبر و نامی را خریداری کرده و ما فقط کار تزریق را بصورت تخصصی بر روی لب های شما انجام می دهیم.

مطالعه مقاله مرتبط: عمل سانترال لب و انواع آن به همراه عوارض و فواید

اما محصولاتی که ما برای مشتریان خود استفاده می کنیم همه از مواد درجه یک و معتبر وارداتی است و از برندهای مشهوری همچون الانسه و ژوویدرم می باشد تا هم باعث بالا رفتن کیفیت کار در دپارتمان شده و هم اینکه کیفیت و میزان ماندگاری ژل لب روسی دو چندان شود.

تغییر در گودی لب در ژل لب روسی

یکی از سخت ترین کارهایی که در تزریق ژل لب مدل روسی وجود دارد، میزان تغییر در گودی لب بالایی است.گودی لب بالایی یکی از نقاط جذاب صورت زنان به حساب می آید حال در مرحله تزریق اگر هر چقدر این گودی حالت طبیعی خود را حفظ کند در زیبای بصری و جذابیت لبها بسیار تاثیرگذار است.
اگر تغییر در گودی لب بصورت تخصصی توسط دکتر بنامی همچون دکتر یوسفی انجام شود، یک سال لب روسی طبیعی را به یادگار خواهید داشت.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل روسی

قطعا مراقبت های بعد از ژل لب روسی یکی از مهم ترین پارامترهای تاثیرگذار در مدل تزریق و مدت زمان ماندگاری است.مراقبتهای بعد از تزریق جهت زیبایی و جوانسازی یکی از اساسی ترین عوامل به حساب می آید که در مورد تزریق ژل لب روسی به قرار زیر است:

 1. تا زمانی که بی حسی بطور کامل از بین نرفته است اقدام به خوردن و آشامیدن نکنید.
 2. از سیگار کشیدن و استفاده از قلیان تا 48 ساعت بعد از تزریق خودداری شود.
 3. از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین پرهیز نمایید.
 4. سعی کنید در مقابل گرمای شدید آفتاب قرار نگیرید.
 5. نوشیدنی های الکلی را تا 72 ساعت بعد از تزریق به فراموشی بسپارید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل روسی

آیا تزریق ژل لب مدل روسی درد دارد؟

به دلیل بی حسی که بر روی لب های شما صورت می گیرد، شما به هیچ عنوان درد  و سوزش در هنگام تزریق ژل لب روسی  احساس نمی کنید.در صورت اینکه با خواندن این مقاله با ابهامات و سوالاتی روبرو هستید می توانید جهت اطلاعات بیشتر با کلینیک دکتر یوسفی در ارتباط باشید.

توجه: این مطلب یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

4.3/5 - (27 امتیاز)

دکتر فارمو

دکتر فارمو مجموعه ای از متخصصان زیبایی و تندرستی، با سال ها تجربه‌ در زمینه های سلامت پوست و مو، رژیم درمانی، آرایشی و عمل‌های زیبایی است. ما به طور کامل با نیازهای مخاطبان خود آشنا هستیم و با به کارگیری علم روز، روش‌های مدرن و ابزارهای پیشرفته، به مراجعین خود کمک می‌کنیم تا بدنی سالم و ظاهری جذاب داشته باشند. هدف ما ایجاد آگاهی از طریق اطلاعات صحیح و بروز است تا ضمن فراهم آوردن تجربه‌ی مثبت و دلنشین، پرسش ها و چالش های شما را نیز رفع کنیم.

‫4 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر و ممنون بابت مقاله خوبتون.
  چطور میتونیم در زمینه تبلیغاتی همکاری داشته باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا