مجله آرایشی و زیباییوبلاگ

مدل رژ لب مناسب زمستان 2023

بهترین رژ لب برای زمستان

بهترین رنگ رژ لب مناسب زمستان چه رنگ‌هایی هستند؟ آیا می‌دانید که بسته به رنگ پوست‌ باید از رنگ‌های خاصی استفاده کنید؟ انتخاب نادرست رنگ رژلب می‌تواند آرایش چشم‌ها و صورت شما را تحت‌تأثیر قرار دهد و زحمت شما را بر باد دهد. اما راه چاره چیست؟ در این مطلب به شما کمک می‌کنیم که متناسب با رنگ پوست، لباس و آرایش صورت خود مناسب‌ترین رژلب را انتخاب کنید تا همیشه شیک به نظر برسید.   

رژ لب مناسب پوست من در زمستان
رژ لب مناسب پوست من در زمستان

رنگ‌های رژ لب برای زمستان 

برای داشتن یک آرایش زیبا و جذاب باید با تکنیک‌های آرایش آشنا باشید. یکی از مهم‌ترین تکنیک‌ها، آشنایی با رنگ‌های رژلب برای فصل‌های مختلف سال است. فکر می‌کنید در فصل زمستان چه رژلب‌هایی مناسب‌تر هستند؟ پاسخ به این سؤال برای هر رنگ پوستی، متفاوت است. به همین دلیل در ادامه مناسب‌ترین رنگ رژلب زمستانی برای پوست تیره و روشن را به‌صورت جدا معرفی می‌کنیم. در مقاله های گذشته به معرفی 10 مدل رژ لب دخترانه پرداخته ایم.

رنگ رژ لب زمستانی برای پوست تیره 

رژ لب برای پوست سبزه در زمستان
رژ لب برای پوست سبزه در زمستان

از بین رنگ‌های رژ لب زمستانی، همه آنها برای پوست‌های تیره مناسب نیستند. رنگ بنفش یکی از رنگ‌های محبوب و پرفروش برای پوست‌های تیره است که سرزندگی و جذابیت بیشتری به چهره شما می‌بخشد. اگر پوستی تیره دارید، یک رژلب شرابی باید در کیف وسایل آرایش شما وجود داشته باشد تا به‌صورت خود در فصل زمستان رنگ‌ورو بدهید. 

از بین رنگ‌های رژلب قهوه‌ای برای پوست‌های تیره، قهوه‌ای مسی و قهوه‌ای شکلاتی هم رنگ‌های مناسب و جذابی برای آرایش در زمستان هستند. حتی می‌توانید متناسب با آرایش خود از رژلب رنگ مود، نارنجی، خاکستری مایل به قهوه‌ای هم استفاده کنید.

اگر رنگ پوست شما سبزه (بین روشن و تیره) است رنگ رژلب مناسب برای پوست گندمی و سبزه که در زمستان مناسب برای شما باشد، قرمز مخملی، صورتی تیره، کالباسی، مسی، هلویی، نود و… است. افراد با پوست سبزه امکان انتخاب بیشتری از بین رنگ‌های مختلف رژلب دارند. این رژلب‌ها را می‌توانید با برق لب و اکلیل هم استفاده کنید تا برق و درخشش بیشتری به چهره شما ببخشند. اگر پوست شما روشن است، رژلب برای پوست های سفید و روشن را بخوانید.

رنگ رژ لب زمستانی برای پوست روشن

رژ لب برای پوست روشن در زمستان
رژ لب برای پوست روشن در زمستان

 برای اینکه آرایش لب‌ها و بقیه صورت با هم در تناسب باشند و در زمستان چهره‌ای شاد و سرزنده داشته باشید، باید از رژلب‌های مناسب استفاده کنید. پس اگر پوست روشنی دارید، از رنگ‌های متناسب با پوست خود استفاده کنید. رژلب قرمز جگری در صورت ساده‌بودن آرایش صورت، یک انتخاب زیبا و جذاب برای لب‌های شما است. برای آشنایی با رنگ های دیگر حتمآً مقاله رژلب برای پوست روشن و سفید را مطالعه کنید تا با بهترین رنگ ها آشنا شوید.

رژلب صورتی روشن هم به چهره خشک و بی‌رنگ شما در زمستان، رنگ و روی دیگری می‌بخشد. اگر به صورتی و قرمز علاقه‌ای ندارید، پس از رژلب مسی که رنگ محبوب و پرطرف‌داری است، استفاده کنید. رنگ پوست شما نقش مهمینشان دادن رنگ رژلب دارد در یکی از مقالات گذشته به معرفی رازهایی برای داشتن پوست روشن پرداخته ایم.

ست‌کردن آرایش و رژ لب مناسب زمستان

برای داشتن یک آرایش زیبا و متناسب که جذاب به نظر برسد، باید از ترفند ست‌کردن آرایش و رژلب استفاده کنید. به‌طورکلی در زمستان باید از رنگ‌های گرم برای آرایش استفاده کرد تا با رنگ‌های سرد طبیعت، در هماهنگی باشند. شما مجاز هستید آرایش گرم و غلیظی که آرزویش را دارد در این فصل روی صورت خود داشته باشید. 

در آرایش زمستانه بیشتر روی هماهنگی رژلب و سایه چشم تأکید می‌شود. می‌توانید از رنگ سایه گرم مسی، قهوه‌ای، آجری، دودی، خاکستری، بنفش و طلایی استفاده کرده و گوشه چشم‌ها را های‌لایت کنید. اگر آرایش چشم‌هایتان تیره است از رژلب نود و ملایم‌تر برای لب‌ها استفاده کنید تا چشم‌هایتان بیشتر دیده شود. به همین صورت اگر آرایش چشم‌هایتان ملایم است، از رژلب غلیظ و تیره استفاده کنید.

پیشنهاد برای مطالعه

آرایش چشم اسموکی

برای ست‌کردن آرایش و رژلب قرار نیست همه رنگ‌ها خیلی به هم نزدیک باشند اما خیلی دور و ضدونقیض هم نباشند. خط چشم مشکی بهترین انتخاب برای آرایش زمستانه است. استفاده از رژگونه صورتی و هلویی متناسب با رنگ رژلب می‌تواند چهره شما را گرم و سرحال جلوه دهد.

به‌طورکلی برای آرایش در زمستان بهتر است از رنگ‌های گرم و یکدست برای آرایش چشم، لب و گونه‌ها استفاده کنید. هماهنگ بودن رنگ رژلب و سایه هم ترفند خوبی برای داشتن یک آرایش زیبا و بی‌نقص است.

ست‌کردن رژ لب و لباس در زمستان 

انتخاب رژ لب برای زمستان
انتخاب رژ لب برای زمستان

برای اینکه آرایش لب‌های شما در زمستان به بهترین شکل خود را نشان دهد، بهتر است رژلب را با لباس خود ست کنید. در ادامه نکته‌های مفیدی را دررابطه‌با ست‌کردن رژلب و لباس در زمستان به شما معرفی می‌کنیم:

  • رنگ رژلب و لباس‌هایتان دقیق مثل هم نباشد و از رنگ‌های تیره‌تر یا روشن‌تر استفاده کنید.
  • از بین چشم‌ها و لب‌ها یکی را برای ست شدن با لباس انتخاب کنید. لازم نیست حتماً همه اینها با هم ست شوند.
  • لباس‌های طلایی یا مشکی با رژلب قرمز، ترکیب چشم نوازی ایجاد می‌کنند.
  • برای لباس‌ها نارنجی، رژلب آجری روشن و نارنجی کم‌رنگ گزینه‌های بهتری هستند.
  • لباس قرمز با رژلب قرمز و آرایش ملایم، ترکیب منحصربه‌فردی ایجاد می‌کنند. در صورت غلیظ بودن آرایش صورت زدن رژلب ملایم، بهتر است.
  • برای لباس‌های کرم و شیری‌رنگ بهتر است از رژلب قهوه‌ای و رنگ‌های طبیعی استفاده کنید.
  • برای لباس‌های نارنجی هم رژلب نارنجی که تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ لباس باشد، استفاده کنید.
  • لباس صورتی با رژلب‌های طیف صورتی بهترین انتخاب است.
  • لباس بنفش با رژلب صورتی یا بنفش در کنار سایه نقره‌ای ترکیب فوق‌العاده زیبایی ایجاد می‌کنند.
  • برای لباس‌های قهوه‌ای استفاده از رژلب قهوه‌ای روشن، آجری و نارنجی انتخاب‌های خوبی هستند. 

سخن آخر

انتخاب‌های درست برای داشتن آرایش و ظاهری خوب، ضروری هستند. رژلب یکی از مهم‌ترین بخش‌های صورت یعنی لب‌ها را زینت می‌بخشد. در انتخاب رژلب باید فصل، آرایش بقیه صورت و حتی لباس‌ها را در نظر بگیرید. در این مطلب نکات خوبی در مورد این بایدونبایدها به شما آموزش دادیم تا همیشه خوش بدرخشید.

 

توجه: این مطلب یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

5/5 - (1 امتیاز)

دکتر فارمو

دکتر فارمو مجموعه ای از متخصصان زیبایی و تندرستی، با سال ها تجربه‌ در زمینه های سلامت پوست و مو، رژیم درمانی، آرایشی و عمل‌های زیبایی است. ما به طور کامل با نیازهای مخاطبان خود آشنا هستیم و با به کارگیری علم روز، روش‌های مدرن و ابزارهای پیشرفته، به مراجعین خود کمک می‌کنیم تا بدنی سالم و ظاهری جذاب داشته باشند. هدف ما ایجاد آگاهی از طریق اطلاعات صحیح و بروز است تا ضمن فراهم آوردن تجربه‌ی مثبت و دلنشین، پرسش ها و چالش های شما را نیز رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا